Кингдао Барај Машини копродукции, Ltd е лоцирана во прекрасниот крајбрежен град Кингдао.
Еве морето и небото се спои бидат безгрижни и лежерно, повеќето сносен град.
Кингдао Барај Машини копродукции, Ltd е професионална производител на храна опрема.
е основана во 2009 година, со површина од 4500 квадратни meters.and сега имаме повеќе од 150 employees.Tune е посветена на различни производство на храна програми.
Воспоставено комплетна услуги на клиентите system.Including анализа на потребите за набавка на клиентите, дизајн планови, цртежи производство, производство и преработка, инсталација и пуштање во работа, по продажбата на услуги, итн Строги процесот на производство standards.Through на сите фази на производство ни овозможува да guaratee вкупно задоволството на клиентите, вклучувајќи ...

Контактирајте не Прочитај повеќе

Избрана производи

Нови пристигнувања

успешен проект

WhatsApp Онлајн Chat!